شبیه سازی چندفازی انتقال حرارت و همچنین عملیات انجماد و ذوب فلز

 

 

 

 

 

 

 

ساخت فلزات در قالب شمش یکی از مهمترین روش های تولید فلزات در قالب های قابل حمل می باشد. این عملیات (انجماد و ذوب فلز) که یکی از مهمترین عملیات های حرارتی در مهندسی مواد و ریخته گری به شمار می رود، مراحل بسیار خاصی داشته و نیازمند بررسی و تحلیل می باشد. در حین عملیات انجماد و ذوب فلز ذوب شده که دمای بسیار بالایی دارد درون یک بوته ریخته می شود و بنا بر نوع عملیات مورد نیاز اقدامات لازم روی آن انجام می شود.

در این تحلیل سعی شده است شبیه سازی چندفازی انتقال حرارت و همچنین عملیات انجماد و ذوب فلز ، در شرایط گذرا توسط نرم افزار  ANSYS Fluent انجام و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی چندفازی انتقال حرارت و همچنین عملیات انجماد و ذوب فلز توسط انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi