شبیه سازی پدیده اسپری سیال در یک محیط با دو مدل متفاوت VOF و DPM به صورت سه بعدی

 

 

 

خروج جریان از یک ورودی دریک محیط بسته یا باز یکی از پرکاربردترین مسائل موجود در مهندسی مکانیک به شمار می رود. از خروج سیال از دریچه یک سد گرفته تا خروج سوخت اتمیزه شده از سوزن انژکتور منیفولد سوخت موتور احتراق داخلی، همگی نمونه های متنوعی از خروج سیال می باشد. پدیده اسپری کردن سیال می تواند در بسیاری از مسائل صنعتی به کار رود. از این رو تحلیل این مسائل می تواند کمک بزرگی به شناخت خصوصیات کمی و کیفی این پدیده نماید.

در این تحلیل سعی شده است تا پدیده اسپری سیال در یک محیط با دو مدل متفاوت VOF و DPM به صورت سه بعدی، توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی پدیده اسپری سیال در یک محیط با دو مدل متفاوت VOF و DPM

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi