شبیه سازی پدیده اسلاشینگ دوفاز در یک مکعب در حالت حرکت مستقیم الخط

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاشینگ پدیده‌‌ای است ناشی از حرکت تناوبی سطح آزاد مایع درون مخزن که موجب ایجاد نقاط حداکثر فشار روی دیواره‌ها می‌گردد. این مسأله توجه محققان را در طراحی شناورهای حمل مایعات که معمولاً بار نیمه پر دارند به منظور حفظ ایمنی حمل و نقل برانگیخته است. اسلاشینگ در شناورهای حمل مایعات باعث ایجاد بارهای ضربه‌ای قابل توجه به دیواره‌های مخازن می‌گردد و این نیروها روی صفحه تخت و گوشه‌های تیز مقدار بیشتری دارد. بارهای ناشی از اسلاشینگ غالباً با انجام آزمایش مدل و یا شبیه‌سازی عددی تخمین زده می‌شود.

در این تحلیل سعی شده است تا پدیده اسلاشینگ (Slushing) دوفاز در یک مکعب در حالت حرکت مستقیم الخط، توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی پدیده اسلاشینگ دوفاز در یک مکعب در حالت حرکت مستقیم الخط

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi