شبیه سازی جریان فاز گسسته تله انداز به کمک نیروی گرانش

 

 

 

 

 

در سیستم های مکانیکی و مهندسی مختلف با جریانهای چند فازی سروکار داریم و کاربرد آنها در حال افزایش است. بنابراین، برای داشتن سیستم های کارآمد تر ما باید به یک درک کامل از چنین جریان‌هایی رسیده باشیم. جریان های چند فازی به گروه های مختلف طبقه بندی شد که یکی از آنها جریان چند فازی پراکنده که در سیستم های مهندسی بسیار رایج است. جریان های چند فازی پراکنده شامل جریان حبابی، جریان قطره و جریان ذرات است. در چنین جریانی یک فاز، فاز حامل در نظر گرفته می‌شود که در آن ذرات، حباب و قطرات پراکنده هستند و فازهای دیگر را تشکیل می دهند. شبیه سازی CFD نقش برجسته ای در بهینه سازی طراحی سیستم های با جریان چند فازی  پراکنده دارد. ANSYS CFD یک ابزار قدرتمند در این زمینه است.

علاوه بر حل معادلات انتقال برای فاز پیوسته، ANSYS Fluent این امکان را فراهم می‌کند تا یک فاز ثانویه گسسته را در قاب مرجع لاگرانژی شبیه سازی کنیم. این فاز دوم شامل ذرات کروی (که ممکن است نشان دهنده قطرات یا حباب باشند) در فاز پیوسته پراکنده هستند. انسیس فلوئنت مسیر های نهادهای فاز گسسته، و همچنین انتقال حرارت و جرم به/از آنها را محاسبه می کند. اتصال بین فاز و تاثیر آن در هر دو مسیرهای فاز گسسته و جریان فاز پیوسته می تواند گنجانده شود.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان یک مکانیسم جذب ذرات که اصطلاحا تله انداز فاز گسسته نامیده می‌شود، را به کمک مدل Discrete Phase توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان فاز گسسته تله انداز به وسیله جاذبه توسط نرم افزار انسیس

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi