شبیه سازی گرمایش گازوئیل درون یک تانک

 

 

 

 

 

 

نگهداری و انتقال مواد در دمای مناسب همواره مورد توجه بوده است. این توجه زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که نیاز باشد دمای سیال مورد نظر در یک بازه دمایی مشخص باقی بماند. حال اگر این سیال مورد نظر یک ماده قابل اشتعال بوده و در یک منطقه آب و هوایی نسبتا سرد نگهداری گردد، نگهداری این سیال در بازه دمایی مورد نظر نیازمند روشهای خاص انتقال گرما می باشد.

نگهداری مواد سوختی مخصوصا سوخت های فسیلی از قبیل بنزین، نفت، گازوئیل و …… در یک بازه دمایی مشخص به منظور انتقال و توزیع در سیستم انتقال اینگونه سوخت ها، همواره یکی از مهمترین مسائل در زمینه سوخت های فسیلی مایع یا گاز به شمار می رود.

در این تحلیل سعی شده است گرمایش یک تانک حاوی گازوئیل در نرم افزار  Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

گرمایش گازوئیل درون یک تانک شبیه سازی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube