شبیه سازی و تحلیل عبور جریان سیال درون یک زانویی با خم تند

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالعه جریان داخلی یکی از مهمترین زمینه‌های تحقیق در زمینه مکانیک سیالات به شمار می‌رود. از جمله موارد مورد بررسی در این زمینه مطالعه‌ی جریان در زانویی‌های جریان است که معمولا به دلیل تغییر زاویه و یا سطح سیال در مدار هیدرولیکی کاربرد دارند. با توجه به کاربرد بسیار زیاد این نوع از کانال ها، شناخت رفتار سیال درون آنها یکی از مسائل مهم به شمار می رود. با توجه به تغییر جهت جریان و همچنین ایجاد شتاب گریز از مرکز در ذرات سیال، جریان آرام می تواند به سادگی به جریان توربولانسی تبدیل شده و پدیده های مختلفی را در بر گیرد. کاویتاسیون در نزدیکی دیواره زانویی ها یکی از شایع ترین پدیده هایی می باشد که اتفاق می افتد.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان سیال و همچنین پروفیل سرعت در زانویی با خم تند به صورت پایا (Steady) توسط نرم افزار  ANSYS Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی و تحلیل عبور جریان سیال درون یک زانویی با شیب تند

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube