شبیه سازی و تحلیل جریان هوا و انتقال حرارت در موتورخانه کشتی

 

 

 

 

 

 

 

در کشتی ها نیروی محرک برای کمپرسورها، پمپ ها، هواکش ها و … همگی از موتور های الکتریکی تامین می شود. موتورخانه بزرگترین قسمت از فضاهای اختصاص داده شده به ماشین‌ها را در داخل کشتی به خود اختصاص می‌دهد. به دلیل تجمع تمامی این ماشین آلات در فضای موتورخانه بررسی چگونگی انتقال حرارت در فضای موتور خانه امری ضروری است. طراحی بهینه سیستم تهویه مطبوع موتورخانه شناور برای تامین هوای احتراق تجهیزات داخل و تنظیم دما و رطوبت داخل موتورخانه، یکی از مهمترین نکات مورد توجه در طراحی موتورخانه و همچنین ساختمان کشتی به شمار می رود. مهندسان و محققان همواره با ارایه روش های جدیدی سعی در بهینه کردن طراحی سیستم تهویه مطبوع برای موتورخانه کشتی داشته اند. در روش سنتی تنها از دو فن برای تامین هوای احتراق و خنک کاری استفاده می شود. این امر باعث افزایش دبی فن ها و کاهش طول عمر آن ها می شود. شبیه سازی و تحلیل سیستم تهویه مربوط به موتورخانه کشتی، می تواند کمک بزرگی به بررسی هرچه بهتر روشهای جدید و نوین باشد. به همین دلیل در این پروژه سعی شده است، شبیه سازی یک موتور خانه کشتی انجام شود.

در این تحلیل سعی شده است جریان هوای عبوری و همچنین انتقال حرارت در موتورخانه کشتی توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی و تحلیل جریان هوا و انتقال حرارت در موتورخانه کشتی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi