شبیه سازی جریان پیرامون یک ایرفویل همراه با شکاف در نوک

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی جریان اطراف اجسام خارجی همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. با توجه به استفاده های زیاد این گونه جریان ها در زندگی روزمره و همچنین در صنعت، نیاز به مطالعات بسیار زیادی در این زمینه همواره احساس می شود.

بررسی جریان روی ایرفویل ها یکی از مهمترین جریان های خارجی به شمار می رود که در دهه اخیر مطالعات زیادی روی آن انجام شده است. همواره سعی شده است تا جریان روی این اجسام به صورت بسیار دقیق مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است.

روشهای متفاوتی برای بالابردن راندمان ایرفویل ها بکار برده شده است. تغییر شکل بدنه ایرفویل ها یکی از مهمترین تغییراتی است که در این ایرفویل ها انجام شده است. یکی از این تغییر شکل ها ایجاد شکاف هایی در نوک و یا انتهای آنها می باشد.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان پیرامون یک ایرفویل که در نوک آن شکافی ایجاد شده است، توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان هوا پیرامون یک ایرفویل همراه با شکاف در نوک

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi