شبیه سازی جریان سیال و انتقال حرارت در حضور میدان مغناطیسی

 

 

 

 

 

 

 

 

تحقیقات در زمینه‌ی کنترل انتقال حرارت و جرم در جریان که تحت تأثیر میدان­های مغناطیسی قرار دارند، در دهه ­های اخیر موردتوجه بسیاری از محققان قرارگرفته است. میدان­های مغناطیسی به‌عنوان ابزاری بسیار قوی در جهت کنترل مشخصه­های جریان، به خدمت گرفته می­شود. مطالعه دینامیک سیالات رسانای الکتریکی یک شاخه از علم فیزیک است که بنام مگنتوهیدرودینامیک شناخته می­شود. گذشته از کنترل مغناطیسی در فرآیندهای متالورژیکی، پایداری فلزات مایع بطور مثال پایداری جریان شناوری توسط میدان مغناطیسی امر مهمی در رشد بلور است. از دیگر فرآیندهای صنعتی که کاربرد الکترومغناطیس در آنها وجود دارد می توان به خنک کاری رآکتورها توسط فلز مایع، دستگاه رشد تک بلور سیلیکون، سیستم ریخته­گری مداوم فولاد برای انجماد بهتر محصول می­توان اشاره کرد.

در این تحلیل سعی شده است جریان سیال مذاب و انتقال حرارت در حضور میدان مغناطیسی به‌منظور کنترل ناپایداری در ذوب، توسط نرم افزار ANSYS Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان سیال مذاب و انتقال حرارت در حضور میدان مغناطیسی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi