شبیه سازی جریان انتقال حرارت آب گرمکن خورشیدی سهموی توسط انسیسش فلوئنت

 

 

 

 

 

 

 

استفاده از انرژی خورشیدی با توجه به کاهش منابع سوخت های فسیلی در سالهای اخیر به شدت افزایش یافته است. انرژی خورشیدی با توجه به دردسترس بودن در اکثر زمان روز در بیشتر نواحی روی کره زمین، توانسته است خود را به عنوان جایگزین مناسبی برای منابع انرژی معرفی کند.

یکی از موارد استفاده از انرژی خورشیدی، استفاده از این منبع انرژی برای بالابردن دمای سیال عامل در هر نوع فرآیندی می باشد. آبگرمکن های خورشیدی استفاده های زیادی چه در صنعت و چه در بخش مسکونی دارا می باشد. از این رو استفاده از آبگرمکن های خورشیدی به صورت بسیار زیادی درحال گسترش می باشد.

در این تحلیل سعی شده است تا شبیه سازی جریان انتقال حرارت درون آب گرمکن خورشیدی سهموی توسط انسیسش فلوئنت، توسط نرم افزار ANSYS Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان آب گرمکن خورشیدی سهموی به صورت سه بعدی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi