شبیه سازی تونل باد جهت آزمایش و بررسی نیروی درگ

 

 

 

 

 

 

 

 

تونل باد امروزه یکی از فراگیرترین دستگاه­ های آزمایش­های آیرودینامیکی است. از میان آزمایش­های بسیاری که در تونل باد قابل انجام هستند می­توان به آزمایش سازه­ های مختلف از جمله انواع ایرفویل­ ها، هواپیماها، سازه­ های استاتیکی و … در داخل تونل نام برد. هدف از این آزمایش­ها معمولا بررسی شرایط آیرودینامیکی و رویت خطوط جریان می­باشد. اما آزمایش سقوط آزاد نیز می­تواند در تونل بررسی شود تا تاثیرات جریان هوا بر روی جسم در حال سقوط بررسی شود. همچنین با توجه به مهم بودن زمان سقوط، نیروهای وارده بر جسم از جمله درگ نیز حائز اهمیت می­ شوند که می­توان به کمک CFD این نیروها را محاسبه نمود.

در این پروژه تونل باد برای آزمایش بررسی نیروی درگ با استفاده از نرم ­افزار ANSYS شبیه سازی و بررسی می­ گردد. این تحلیل در شرایط پایا انجام می­ شود. همچنین به علت بالا بودن عدد ماخ از حلگر Density-Based استفاده شده است.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی تونل باد جهت آزمایش و بررسی نیروی درگ توسط انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube