شبیه سازی تاثیر باد بر ساختمان ویلایی قدیمی

 

 

 

 

 

 

 

تاثیر باد بر ساختمان از جمله مواردی است که امروزه باید حتما در طراحی آن مورد توجه واقع شود. از جمله این تاثیرات می­توان از تاثیر وزش باد بر تهویه­ طبیعی ساختمان، اعمال بارهای فشاری بر سازه و تاثیر آن بر تعیین فرکانس طبیعی نهایی سازه نام برد. همچنین باید تاثیر متقابلی نیز که ساختمان­های تازه ساخته شده بر مسیر باد می­گذارند در شهرسازی مورد توجه قرار گیرد؛ زیرا ممکن است در روزهای آلوده­ سال، آلودگی بین ساختمان­ها گیر افتاده و باعث ایجاد خطرات جانی برای شهروندان شود.

در این پروژه تاثیر باد بر ساختمان ویلایی قدیمی با استفاده از نرم ­افزار ANSYS  شبیه سازی و بررسی شده است. این تحلیل در شرایط پایا انجام شده است. در این تحلیل باد با سرعت­های مختلف و در دو جهت متفاوت به ساختمان برخورد کرده و تاثیراتش بررسی شده اند.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی تاثیر جریان باد بر ساختمان ویلایی قدیمی توسط انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube