شبیه سازی جریان سیال آب و پدیده کاویتاسیون اطراف یک ایندیوسر درون یک لوله

 

 

 

 

 

 

 

 

امروزه با گسترش صنعت، نیاز به پمپ هایی با اندازه های کوچکتر و سرعت بالاتر بیشتر احساس می شود. بنابراین ارتقای عملکرد مکشی پروانه های پمپ امری ضروری است. ایندیوسرها قطعات مهمی هستند که برای دستیابی به عملکرد مکشی بالاتر در پمپ، در جلوی پروانه اصلی پمپ نصب می گردند و با همان سرعت پروانه می چرخند. ایندیوسر می تواند فشار ورودی به پروانه های پمپ را افزایش دهد و در نتیجه عملکرد مکشی پمپ را بهبود بخشد. یکی از مهمترین پدیده هایی که در پمپ ها باید مورد توجه قرار گیرد، پدیده کاویتاسیون می باشد. یکی از مهمترین دلایلی که از ایندیوسرها در پمپ ها استفاده می شود، کاهش میزان کاویتاسیون می باشد.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان سیال آب و پدیده کاویتاسیون اطراف یک ایندیوسر درون یک لوله ، توسط نرم افزار ANSYS Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان سیال آب و پدیده کاویتاسیون اطراف یک ایندیوسر درون یک لوله

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi