شبیه سازی و تحلیل جریان چند فازی پیرامون یک جت اسکی

 

 

 

 

 

 

 

 

جریان پیرامون اجسام شناور روی یک سیال یکی از پدیده هایی است که به فراوانی در اطراف ما دیده می شود. حرکت قایق‌ها، کشتی‌ها، جت اسکی‌ها و …. مثال‌هایی ازین دست می‌باشند. در اینگونه مسایل که دو سیال با یکدیگر در تماس می‌باشند همواره تغییر فاز و تاثیر هرکدام بر یکدیگر از مسایل مهمی می‌باشد که باید به آن توجه کرد.

دراین پروژه سعی شده است تاثیر حرکت یک جت اسکی در مرز میان دو سیال آب و هوا توسط نرم افزار امسیس فلوئنت مورد بررسی قرار گیرد.

به همین منظور جریان چند فازی پیرامون یک جت اسکی (جریان تراکم پذیر) توسط نرم افزار  Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل شده است.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

جریان چند فازی پیرامون یک جت اسکی شبیه سازی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi