شبیه سازی جریان چندفازی ایجاد حباب آب به کمک تزریق کربن دی اکسید

 

 

 

 

 

 

 

 

هرچند که اکثرا کاویتاسیون به عنوان یک پدیده­ی مخرب شناخته می­شود اما گاهی نیز از آن در مهندسی استفاده می­شود. برای مثال از این امر می­توان برای پاک­سازی ذرات غبار که روی یک سطح نشسته­اند استفاده نمود. اما برای تسهیل وقوع کاویتاسیون از روش­های متفاوتی می­توان بهره برد. یکی از این روش­ها تاثیر کربن دی­اکسید بر تولید حباب­ های آب می­باشد.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان چندفازی ایجاد حباب آب به کمک تزریق کربن دی اکسید در حالت گذرا و با ورودی­ های متفاوت سرعت و کسر حجمی، به کمک نرم­ افزار ANSYS Fluent مدلسازی و بررسی گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی چندفازی ایجاد حباب به کمک تزریق کربن دی اکسید

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi