شبیه سازی جریان هوا روی سطح بدنه خودرو پراید

 

 

 

 

 

 

در این پروژه شبیه سازی جریان هوا روی پراید انجام شده است. در این پروژه توربین هایی برای تولید برق روی سقف پراید قرار داده شده است. همچنین سعی شده است تا اثر این توربین ها روی نرخ ضریب درگ مطالعه شود. در ماشین هایی که با دقت بالایی شکل هندسی طراحی شده اند، تمام منحنی های روی سطوح با توجه به یک هدف آیرودینایکی ایجاد شده است که عموما هدف نهایی این طراحی ها کاهش نیروی درگ یا نیروی لیفت می باشدو به اصطلاح هدف خط جریانی کردن هندسه می باشد. هر گونه تغییر شکل بدون بررسی علمی آن منجر به کاهش عملکرد آئرودینامیک هندسه ( افزایش درگ و لیفت) و در نتیجه افزایش مصرف سوخت می شود.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان هوا روی سطح بدنه خودرو پراید توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل شود.

شبیه سازی حالتی که توربین ها نیز روی سقف وجود ندارند نیز انجام شده است، در صورت نیاز میتوانید با ما از طریق تلگرام درارتباط باشید.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

جریان هوا روی پراید همراه با توربین روی سقف شبیه سازی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi