شبیه سازی جریان هوا در اطراف قطار توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی و تحلیل حرکت اجسام یکی از جالب ترین مباحث علم مکانیک می‌باشد. در سال‌های اخیر سعی شده است تا با استفاده از نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی، حرکت اجسام و همچنین تاثیر سیال اطراف بر بدنه و مسیر حرکت اجسام مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد.

طراحی آیرودینامیک پیشرفته قطار یک عامل موثر در کاهش مصرف انرژی به شمار می‌رود. این کاهش زمانی امکان پذیر است که نیروی پسا وارده از طرف سیال کاهش یابد. بنابراین، آیرودینامیک نقش مهمی در طراحی قطار بازی می کند. شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی باعث شده است که هزینه های ساخت و ساز قطار و لوکوموتیوها را کاهش داده و بتوان قبل از ساخت، میزان بازدهی طراحی جدید را بررسی نمود.

در این تحلیل سعی شده است شبیه سازی جریان اطراف قطار در حالت پایا توسط نرم افزار Ansys Fluent انجام شود.

نتایج به صورت کانتور فشار، سرعت، بردار های سرعت و خطوط جریان ارائه شده است.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان هوا در اطراف قطار توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi