شبیه سازی جریان هوای اطراف هواپیما بدون سرنشین (پهباد)

 

 

 

 

 

 

 

پهبادها را می­توان به عنوان هواپیما های کوچک بدون خلبان در نظر گرفت. یکی از مهمترین مزیت های پهباد ها قابلیت کنترل آن از راه دور می باشد که باعث شده است از محبوبیت خاصی در صنعت هوایی و بویژه در صنعت نظامی برخوردار باشد.

طراحی پهباد ها به دقت و ملاحظات خاصی نیاز دارد. با توجه به اینکه به پرواز درآمدن و همچنین کنترل ادامه پرواز در پهباد ها از طریق فرمان های کنترل از راه دور انجام می شود، سعی شده است تا طراحی سازه این هواپیما ها از لحاظ آیرودینامیکی به شدت مورد توجه قرار گیرد. شبیه سازی جریان اطراف پهبادها برای بررسی نیروهای آیرودینامیکی و پایداری و در نهایت طراحی­های خوب بسیار حائز اهمیت است. استفاده از نرم افزار های طراحی و شبیه سازی مانند  Ansys  باعث شده است تا هزینه های طراحی، ساخت و آزمایشات را به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

در این تحلیل سعی شده است جریان هوای عبوری اطراف یک هواپیما ی بدون سرنشین در نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های 09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید

شبیه سازی هواپیمای بدون سرنشین واقعی توسط انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi