شبیه سازی جریان سیال هوا اطراف فن سه پره محوری در حالت گذرا با استفاده از روش Mesh Motion

 

 

 

 

 

 

 

فن ها همواره در صنعت به عنوان دمنده در اکثر مواقع برای تهویه هوا یا بخار موجود در مکانهای بسته مورد استفاده بوده اند.لذا بررسی جریان سیال  اطراف این فن ها جهت تشخیص  راندمان و عملکرد آنها مورد بحث و بررسی مهندسان بوده است.این نوع فن ها در هواکش های صنعتی ، فن های درون کیس های کامپیوتر و حتی پنکه های سقفی کاربرد دارند.در این نمونه نیز جریان سیال هوا اطراف یک فن سه پره محوری به روش گذرا مورد بررسی قرار گرفته است.

در این تحلیل سعی شده است جریان سیال هوا اطراف فن سه پره محوری در حالت گذرا با استفاده از روش Mesh Motion توسط نرم افزار  ANSYS Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان هوا اطراف فن سه پره محوری استفاده از روش Mesh Motion

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi