شبیه سازی جریان سیال درون فن محوری صنعتی توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

 

 

 

 

 

هدف اصلی از یک فن جابجایی مقدار خاصی از هوا است. در واقع، فن یک کمپرسور تک مرحله کم فشار است. بنابراین، افزایش فشار در مقایسه با حجم مایعی که جابجا می‌کند، خیلی مهم نیست. در موتورهای توربوفن همه هوای ورودی از طریق کمپرسور، محفظه احتراق و توربین عبور نمی کند. با این حال، هوا پس از عبور از یک یا دو فن بزرگ در اطراف کمپرسور حرکت می کند و از نازل خارج می­شود. انرژی تولید شده توسط توربین باعث چرخش کمپرسور و فن می‌شود.

در مسائلی که تمام قسمت های متحرک توربوماشین مانند پره های فن ، هاب و سطوح شفت ها در یک سرعت زاویه ای مشخص می چرخند، و بقیه دیواره ها ثابت هستند می توان از روش قاب مرجع چرخان استفاده کرد. در این روش همه دامنه می تواند به عنوان یک تک قاب چرخشی به عنوان مرجع در نظر گرفته شود.

در این تحلیل سعی شده است جریان سیال درون فن محوری صنعتی مربوط به یکی از نیروگاه های کشور توسط نرم افزار ANSYS Fluent  شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های 09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید

شبیه سازی جریان سیال درون فن محوری صنعتی توسط فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi