جریان سیال آب و هوا به صورت دوفازی اطراف  دو پایه  یک پل

 

 

 

 

 

 

 

تحلیل تاثیرات جریان سیال بر اجسام صلب یکی از مهمترین کاربردهای مکانیک سیالات می باشد. تاثیراتی چون خوردگی، کاویتاسیون، اکسیداسیون و ….. از مهمترین تاثیراتی می باشد که جریان سیالات بر روی سطوح اجسام پیرامون خود می گذارند. پایه های پل ها نیز به دلیل تماس همیشگی با آب رودخانه ها در معرض آبشستگی قرار دارند. در این پروژه شبیه سازی جریان دو فازی اطراف پایه پل انجام شده است. طراحی و ساختار قرار گیری پایه های پل اطراف همدیگر اهمیت زیادی در بررسی آبشستگی پایه پل دارد.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان سیال آب و هوا به صورت دوفازی اطراف  دو پایه  یک پل توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

جریان دو فازی اطراف پایه پل در فلوئنت شبیه سازی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل جریان دو فازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi