شبیه سازی جریان در کمپرسور چند مرحله ای ناسا 67

 

 

 

 

 

یکی از مهمترین ابداعات علم مکانیک طراحی و ساخت توربوماشین هاست. توربوماشین ها براساس عملکرد و شیوه استفاده در صنعت به دسته های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. یکی از مهمترین انواع توربوماشین‌ها، کمپرسور ها به شمار می‌روند. از نمونه های ساده در زندگی روزمره گرفته تا تحقیقات فوق پیشرفته فضایی، کمپرسور ها نقش مهمی را ایفا می کند. کمپرسورها از دسته توربوماشین های توان‌گیر سرعت بالا محسوب می شود. با توجه به هزینه بالای ساخت اینگونه از کمپرسورها و همچنین هزینه بالای ساخت شرایط آزمایشگاهی برای تست و ارزیابی آن‌ها، بررسی رفتار جریان در کمپرسورها می تواند نقش مهمی در بهینه سازی میزان توان مصرفی و افزایش راندمان خروجی آن‌ها داشته باشد.

در این تحلیل سعی شده است رفتار جریان هوا در یک کمپرسور که به کمپرسور چند مرحله ای ناسا 67 معروف می باشد در نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل شود.

سعی شده تمامی نکات مربوط به شرایط ورودی و خروجی تماما مطابق شرایط واقعی درنظر گرفته شده است.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

کمپرسور چند مرحله ای ناسا 67 شبیه سازی جریان در فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi