شبیه سازی جریان درون یک رودخانه با قوس 180 درجه همراه با آبگیر جانبی

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال های انتقال آب از قدیمی ترین روش های انتقال آب به شمار می رود. از این رو همواره کارشناسان در پی این بوده اند تا بهترین ساختار ممکن برای ساخت کانال ها را بیابند. بررسی جریان درون کانال ها می تواند کمک بزرگی به نحوه ساخت، مصالح مورد استفاده در کانال ها، محل ایجاد کانال و ….. نماید. شبیه سازی و تحلیل انواع کانال ها توسط نرم افزار هایی همچون Ansys می تواند خطاهای ممکن در زمان طراحی و ساخت کانال ها را کاهش دهد و تا حدود زیادی به بررسی اثرات آب بر دیواره های کانال ها کمک نماید.

در این تحلیل سعی شده است، جریان سیال آب درون یک رودخانه با قوس 180 درجه همراه با آبگیر جانبی توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی جریان آب درون رودخانه همراه با قوس ۱۸۰ درجه در فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi