شبیه سازی سه بعدی جریان حول بدنه خودرو پژو ۴۰۵ GLX و پژو ۴۰۵ SLX

 

 

 

 

 

 

 

پیش بینی آیرودینامیک خارجی خودروها یکی از نیازهای صنایع خودورسازی و از چالشهای کاربرد ‏‎cfd‎‏ می باشد. علیرغم تمام پیشرفتهایی که در ‏‎cfd‎‏ حاصل شده پیش بینی صحیح جریان با توجه به فیزیک جریان و پیچیدگیهای هندسی موجود، کار مشکلی است. از نقطه نظر دینامیک سیالات خودورها، اجسام بسیار نزدیک به زمین بوده و در نتیجه جریان روی آنها کاملا سه بعدی است، لایه مرزی در آنها به صورت مغشوش بوده و جدایش جریان رایج است و یک مغشوش بزرگی در پشت آنها ایجاد می شود.

در این پروژه سعی شده است توسط نرم افزار ANSYS Fluent جریان حول بدنه خودرو پژو ۴۰۵ GLX و پژو ۴۰۵ SLX با رویکرد تاثیر اسپویلر و جانمایی صحیح آن بر روی بدنه خودرو و افزایش پایداری خودرو بر روی جاده شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی سه بعدی جریان حول بدنه خودرو پژو ۴۰۵ GLX و پژو ۴۰۵ SLX

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi