شبیه سازی جریان تراکم پذیر هوا پیرامون یک جت واقعی

 

 

 

 

 

 

بررسی جریان روی سطوح خارجی اجسام همواره از پدیده های مورد توجه محققین بوده است. سرعت حرکت اجسام یکی از مهمترین فاکتورها در بررسی جریان روی اینگونه از مسایل می باشد. تحلیل حرکت جت ها به دلیل سرعت بالای حرکت و تغییرات ناگهانی فشار، سرعت و دما تا حدودی کار دشواری محسوب می شود.

در این شبیه سازی جریان هوای تراکم پذیر اطراف هواپیمای جت واقعی مدلسازی شده است و هدف بدست اوردن ضریب درگ و لیفت روی هواپیمای جت می باشد.

در این پروژه سعی شده است تا جریان تراکم پذیر هوا پیرامون یک جت واقعی توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل شود.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

جریان تراکم پذیر هوا پیرامون یک جت واقعی شبیه سازی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi