شبیه سازی جداکننده دوفازی سیال گاز و مایع توسط انسیس فلوئنت

 

 

 

 

 

 

 

 

جدا ساز عملی است که طی آن مخلوط مواد که به حالتهای گاز، مایع و جامد وجود دارند از یکدیگر جدا شوند.گاز خام ورودی به پالایشگاه معمولا شامل گاز، نفت و جامدات می باشد و قبل از آنکه تحت عملیاتهای خاص قرار گیرد توسط دستگاههایی بنام جدا کننده ها از یکدیگر جدا می شوند.

جداکننده های نفت و گاز عمده ترین گروه جداکننده های گاز/مایع هستند که مخصوصاً در چاه های نفتی/گازی برای جدا کردن گاز، نفت خام و آب از جریان چاه مورد استفاده قرار می گیرند. جداکننده های نفت گاز می توانند عمودی یا افقی یا کروی ساخته شوند اما رایج ترین نوع آنها افقی است. در تعیین اندازه جداکننده های نفت/گاز توصیه می شود از “API, Spec. 12J” مشخصات جداکننده های نفت و گاز به عنوان مرجع اصلی استفاده شود.

در این تحلیل سعی شده است تا فرآیند مربوط به جداسازی فاز مایع از گاز توسط یک جداساز استوانه‌ای افقی در نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

 

شبیه سازی جداکننده گاز و مایع توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube