شبیه سازی تشعشع خورشید روی یک مسجد به همراه گنبد

 

 

 

 

 

 

 

 

تشعشع حـرارتـي يكی از روشهاي انتقال حرارت است كه با مكانيزم‌هاي ديگر انتقال حرارت (جابجايي و هدايت) كاملاً تفاوت دارد. انتقال حرارت به طريق تشعشع در محيط خلاء نيز صورت مي گيرد و مانند دو مكانيزم ديگر احتياج به محيط واسطه (Media) ندارد. انتقال حرارت تشعشعي در صنايع به خصوص كوره ها و بسياري از فرآيندهاي گرمايش، سرمايش، خشک‌کردن صنعتي و همچنين روشهاي تبديل انرژي نظير احتراق سوخت فسيلي و تشعشع خورشيد رخ می‌دهد.

در این تحلیل سعی شده است انتقال حرارت تشعشعی حاصل از تابش خورشید روی سطح یک مسجد که داراس گنبد می باشد، در نرم افزار Ansys شبیه سازی و تحلیل شود.

باید توجه داشت که انتقال حرارت تشعشعی حاصل از تابش خورشید کاملا به مکان سازه روی سطح کره زمین و همچنین زمان مورد محاسبه وابسته است.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

تشعشع خورشید روی یک مسجد به همراه گنبد شبیه سازی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi