شبیه سازی جریان تبخیر سطحی در یک آب شیرین کن خورشیدی به صورت دو بعدی

 

 

 

 

 

 

 

 

مکانیزم اصلی مورد استفاده در آب شیرین کن ها به صورت کلی، تبخیر سیال دارای املاح بوده و سپس تقطیر کردن این بخار تولید شده می باشد. با توجه به بالا بودن هزینه انجام این پروسه، همواره سعی شده است انرژی مورد نیاز برای این روند با کمترین هزینه ممکن تامین شود. یکی از بهترین روشهای موجودی که در چند سال اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از انرژی خورشیدی به منظور تامین انرژی مورد نیاز این پروسه می باشد. اما نکته قابل توجه در این زمینه تبخیر آب می باشد که به صورت معمول باید در100 درجه سانتیگراد اتفاق بیوفتد. اما در این روش نیازی به رسیدن به دمای 100 درجه سانتیگراد نیست. در تبخیر سطحی، سیال در هر دمایی میتواند به بخار تبدیل شود.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان تبخیر سطحی در یک آب شیرین کن خورشیدی به صورت دو بعدی ، توسط نرم افزار ANSYS Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی دوبعدی آب شیرین کن سطحی به روش VOF

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi