شبیه سازی انتقال حرارت روی دیسک ترمز توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

 

 

 

 

 

 

 

 

دیسک ها یک از اجزای پرکاربرد در صنعت به شمار می رود. بررسی عملکرد دیسک‌ها و همچنین تاثیر چرخش آن‌ها بر یکدیگر همواره مورد توجه مهندسان طراح در علم مکانیک بوده است. گرمای تولید شده در اثر چرخش و همچنین اصطکاک بوجود آمده در محل تماس دیسک‌ها با یکدیگر، موجب تاثیرات نامطلوب روی بدنه این دیسک ها شده و عمر آن‌ها را کاهش می دهد. شبیه سازی دیسک ترمز، بررسی پدیده گرمای تولید شده و همچنین انتقال حرارت از دیسک‌ها به یکدیگر و همچنین محیط اطراف آن‌ها از مهمترین مسائل مورد بحث در صنعت به شمار می رود.

در این تحلیل سعی شده است شبیه سازی دیسک ترمز در نرم افزار Ansys Fluent انجام شود و انتقال حرارت حاصل از حرکت دو دیسک بررسی گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی انتقال حرارت روی دیسک ترمز توسط فلوئنت

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi