انتقال حرارت روی دیسک ترمز با استفاده از نرم افزار انسیس فلوئنت

 

 

 

 

 

 

 

 

بحث اصطکاک و انتقال حرارت بر روی عملکرد ترمز و عمر دیسک ترمز اثر گذار است. یکی از مهمترین اجزای هر وسیله نقلیه ترمز و سیستم ترمز آن است. لازم است که سیستم ترمز بدون نقص کار کند و طراحان همواره به دنبال بهبود عملکرد آن هستند. سیستم ترمز اصطکاکی یکی از انواع متداول سیستم ترمز است که در آن انرژی جنبشی خودرو از طریق نیروی اصطکاک بین دیسک و اجزای سیستم ترمز به انرژی گرمایی تبدیل می شود. اگر افزایش دما زیاد باشد ، اثر اصطکاک کم شده و ترمز به خوبی عمل نمی کند. بنابراین، افزایش سرعت انتقال گرما از سیستم ترمز به محیط اطراف، مورد نظر طراحان است.

در این تحلیل سعی شده است انتقال حرارت روی سطح دیسک ترمز توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

انتقال حرارت روی دیسک ترمز شبیه سازی در انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube