شبيه سازی عددی انتقال حرارت در چاه حرارتي قطاعی از استوانه ای یک ميكرو کانال

 

 

 

 

 

 

 

 

با پيشرفت علم و فناوری، توجه بيشتری به ساخت ادوات وابزار در ابعاد ميكرو و نانو (میکرو کانال) به دليل کاهش اتلاف انرژی وافزايش بازده، شده است. با کوچک شدن ابعاد، دفع حرارت همچنان به عنوان مساله ای اساسي است و بديهي است که رادياتورها و مبدلهای هواخنک با ابعاد ماکرو در تاسيسات ميكرو کارايي ندارند، زيرا شار حرارتي در اين ابزار در مقياس مگاوات بر مترمربع بوده که خارج از محدوده کارايي ماکرومبدلهای هواخنک است . درنتيجه، طراحي، تحليل و استفاده از ميكرو کانال از موضوعات جذاب تحقيقاتي روز است.

در این تحلیل سعی شده است تا شبيه سازی عددی انتقال حرارت در چاه حرارتي قطاعی از استوانه ای یک ميكرو کانال ، توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبيه سازی انتقال حرارت در چاه حرارتي قطاعی از استوانه ای یک ميكرو کانال

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi