شبیه سازی انتقال حرارت جریان سیال اطراف یک دسته فین سوراخ دار

 

 

 

 

 

 

 

 

با افزایش مساحت سطحي که جابجایي بر آن روی می دهد، آهنگ انتقال گرما افزایش می یابد. این کار با استفاده از پره هایي که از دیواره به داخل سیال اطراف گسترش یافته، انجام مي گیرد. چند کاربرد پره ها عبارتند از : پره های خنک کنِ بدنه موتور در موتورسیکلت و یا پره های خنک کن در ترانسفورماتورهای برق  و همچنین لوله های پره داری که برای تقویت تبادل گرما بین هوا و سیال عامل دستگاه تهویه به کار می رود.

در هر کاربرد، انتتخاب نوع پره به عواملی مانند ابعاد وزن، هزینه، میزان کاهش ضریب جابجایي در سطح افزایش افت فشار جریان روی پره ها بستگي دارد. این دستگاه وسیله ای مناسب برای تحقیق در مورد اثر سطح انتقال حرارت، جنس فین و دمای مبنا در توزیع دما و انتقال حرارت در فین ها است.

در این تحلیل سعی شده است تا انتقال حرارت جریان سیال اطراف یک دسته فین سوراخ دار، توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی انتقال حرارت جریان سیال اطراف یک دسته فین سوراخ دار

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube