شبیه سازی احتراق فاز گسسته چوب درون یک محفظه احتراق

 

 

 

 

 

احتراق یکی از مهمترین واکنش های شیمیایی موجود در طبیعت و صنعت می باشد که از ابتدا مورد توجه ویژه بشر قرار گرفته است. سوختن چوب اولین احتراقی محسوب می شود که انسان از آن برای تولید انرژی استفاده کرده است. احتراق به وسبله فاز گسسته نیز همواره مورد توجه مهندسان بوده و یکی از روشهایی محسوب می شود که از آن برای بالا بردن راندمان احتراق استفاده می شود.

در این پروژه سعی شده است تا احتراق فاز گسسته چوب با استفاده از مدل چند فازی، فاز گسسته در نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل شود.

این مدل که Discrete Phase Model نامیده می شود در مواردی چون ورود و خروج ذرات در فضای دامنه حل یا مواد حاصل از واکنش های شیمیایی در طی فرایند استفاده می شود.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی احتراق فاز گسسته چوب توسط نرم افزار انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi