شبیه سازی و آنالیز یک بافت بیولوژیکی طی Hyperthermia therapy با مدل متخلخل حرارتی غیر تعادلی

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی حرکت سیال های متنوع موجود در بافت های زنده، می تواند کمک بزرگی در زمینه علم پزشکی محسوب شود. رفتار خون درون رگ ها، رفتار سیال بین سلولی، رفتار سیال درون اندام های مختلف حیاتی و … نمونه هایی از موارد بیشمار حرکت سیال درون بافت های زنده به شمار می آید. مهندسی پزشکی که نسبت به دیگر علوم، از سابقه کمتری برخوردار می باشد، در سال های اخیر توانسته است کمک شایانی در زمینه شناسایی و همچنین در زمینه درمان موفقیت های بسیاری را بدست آورد. یکی از زمینه های ارتباط میان علوم پزشکی و مکانیک، تحلیل جریان خون در رگ ها میباشد. در این رابطه میتوان با مشخص نمودن ویژگی های فیزیکی خون و بافت های بدن، اندرکنش های موجود را با استفاده از نرم افزار های عددی شبیه سازی کرده و پاسخ ها را تحلیل نمود.

در این پروژه واکنش و پاسخ دمایی جریان رگ خون در مجاورت با بافت های کروی با وجود منبع انرژی در مرکز بافت ها و انتقال حرارت میان آنها و شریان خونی به صورت ناپایا توسط نرم افزار Ansys Fluent  مورد شبیه سازی قرار گرفته است.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

شبیه سازی بافت بیولوژیکی با مدل متخلخل حرارتی غیر تعادلی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi