شبیه سازی دوفازی آبشار طبیعی تحت تاثیر نیروی گرانش در انسیس فلوئنت

 

 

 

 

 

 

 

جدایش جریان از سطح و یا جدایش جریان های دوفازی(آبشار طبیعی) از مهمترین مسایل در مباحث مکانیک سیالات می‌باشد.

جدایش جریان چه به دلیل شکل خاص هندسه یا بدلیل شکل خاص جریان می‌تواند اثرات مثبت یا منفی پیرامون خود داشته باشد. ازین رو همواره سعی شده است این جدایش تا حد امکان کنترل شده باشد. یا در صورت عدم امکان کنترل این پدیده، اثرات و شرایط ایجاد جدایش به صورت کامل بررسی و شود.

در این پروژه سعی شده است جدایش یک جریان سیال آرام(به دلیل شتاب گرانش) که در طبیعت به وضوح در آبشار طبیعی مشاهده می شود، بررسی و تحلیل گردد. هرچند این جدایش تنها به خاطر شتاب گرانش و تفاوت ارتفاع دو سطح اتفاق می‌افتد و اصطلاحا به آن آبشار طبیعی گفته می‌شود. در صنعت و همچنین مسایل مربوط به جریان سیال در طبیعت موارد بیشماری ازین دست وجود دارد. از جمله این مسایل می توان به آبشارهای برج های خنک کن نیروگاه های سیکل ترکیبی، سیستم های خنک کاری ساختمان های بزرگ نظیر بیمارستان ها و…. اشاره نمود.

در این تحلیل سعی شده است تا جریان دوفازی آبشار طبیعی سیال آب تحت تاثیر نیروی گرانش توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

این پروژه به همراه توضیحات تکمیلی در مورد روند انجام آن به عنوان محصول در قسمت سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس زیر قرار داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوالی در رابطه با این پروژه یا پروژه های مشابه با این موضوع میتوانید با کارشناسان ما با شماره تلفن های  09126238673 و 09125600933 تماس بگیرید.

آبشار طبیعی – شبیه سازی جریان دو فازی آبشار طبیعی توسط نرم افزار Fluent

 

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی پروژه مورد نظر خود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

logo-samandehi
you tube