1396/04/04 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, انسیس مشینگ

شبکه بندی با استفاده از تنظیمات ورودی Conformal Faceting

در راستای مباحث مقدماتی شبکه بندی در انسیس فلوئنت، در این آموزش با تنظیمات مختلف مربوط به وارد کردن فایل های CAD به انسیس فلوئنت همچون روش Conformal Faceting آشنا می شویم. روش های مختلف وارد کردن فایل CAD به نرم افزار، بر روند کاری فرایند شبکه بندی تأثیر می گذارد که در این فایل آموزشی به آن پرداخته می شود.

در این آموزش هدف آشنایی با مهارت های اولیه استفاده از رابط شبکه بندی در نرم افزار است. موارد ارائه شده در این آموزش عبارتند از:

-راه اندازی فلوئنت در مد شبکه بندی (Meshing Mode)

-وارد کردن فایل CAD

-استفاده از Design Modeler به عنوان پیش پردازشگر

-بررسی تنظیمات مربوط به وارد کردن فایل CAD

-استفاده از Conformal Tessellation برای شبکه بندی حجمی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube