1396/03/27 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت

CIP یا Custom-Input-Parameter

هدف از این بخش این است که مطالعه پارامتریک شامل مجموعه ای متفاوت از مواد سیال از پیش تعریف شده را تنظیم کنیم. فایل های آموزش برای دانلود قرار داده شده اند. این مثال از یک گزینه جدید CIP به نام Beta در انسیس فلوئنت استفاده می کند.

در این مسئله از ۷ ماده مختلف که بیان گر هوا هستند استفاده شده است و هر یک از یک مدل چگالی موجود در حلگر فلوئنت استفاده می کند.

این شبیه سازی با اهداف زیر انجام می گیرد. به دست آوردن افت فشار و چگالی متوسط گاز برای مورد های مختلف. هر مورد از یک فورمولاسیون چگالی جداگانه استفاده می کند.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل کوپله سیال جامد یک طرفه  یا one-way fluid structure interaction در نرم افزار انسیس فلوئنت با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube