1397/10/05 بدون نظر انسیس فلوئنت

گرمایش اهمی

هدف از این آموزش این است که به شما نحوه استفاده از  (UDS)  و (UDM)   را (برای مدل سازی انتقال حرارت به سیال با مقاوت های الکتریکی)  نشان دهد. گرمایش اهمی یک روش پیشرفته  پردازش مواد غذایی است که برای گرم مواد غذایی مایع استفاده می شود، که در آن برق از طریق خود مواد غذایی مایع جرایان می­یابد.  از طریق این فرایند، انرژی الکتریکی تبدیل به انرژی گرمایی می­شود. روش های گرمایش مواد غذایی معمولی می تواند کیفیت مواد غذایی را کاهش دهند،  با توجه به نرخ انتقال انرژی نسبتا آهسته و گرادیان های دمای زیاد مرتبط با انتقال حرارت رسانش و همرفت. در مقایسه، گرمایش اهمی کل جرم را به طور یکنواخت گرم می­کند و محصول با کیفیت بهتر را اطمینان می دهد.

این آموزش به شما خواهد آموخت:

استفاده از UDS برای مدل سازی معادله پیوستگی جریان الکتریکی.

استفاده از UDM برای ذخیره سازی داده در مرکز هر سلول است.

استفاده از  منبع حرارتی برای مدل سازی حرارت حجمی.

تنظیم حل و انجام تکرار.

بررسی همگرایی

بررسی نتایج.

انجام پس پردازش برای UDS و UDM.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل مربوط به مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید.

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های تحقیقاتی  و صنعتی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش CFX , آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پروژه Fluent ,آموزش پروژه Fluent .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube