1396/03/25 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

بررسی یک اتصال سه راهی (T junction) با کوپله سیال جامد یک طرفه

در این بخش یک اتصال سه راهی (T junction) با کمک کوپله سیال جامد یک طرفه بررسی شده است و فایل ها ی آموزشی برای دانلود قرار داده شده است. در این مسئله اتصال سه راهی به دلیل اختلاط دو سیال با دماهای مختلف تحت بار گرمایی است و همینطور فشار سیال.  اهداف این آموزش موارد زیر است:

این آموزش نشان می دهد که چگونه تنشهای موجود در اتصال سه راهی (T junction) را که ناشی از بار گرمایی و فشار است با استفاده از کوپله سیال جامد یک طرفه (one-way fluid-structure-interaction) محاسبه کنید.

در نهایت نشان داده می شود که چگونه تنظیمات حلگر مکانیکی و فلوئنت را انجام دهید. نتایج نیز با استفاده از CFD-post پس پردازش شده اند.

کوپله سیال جامد یک طرفه

تعامل سیال و سازه علم بررسی جریان های سیال در تعامل با سازه­ها و پدیده هایی است که در این تعامل رخ می دهد. . تعامل تعامل سیال و سازه (FSI) دارای طیف گسترده ای از کاربردها در بسیاری از سیستم های مهندسی است. به عنوان مثال،  ارتعاشات ناشی از جریان (FIV) است که به عنوان یکی از مسائل FSI در نظر گرفته می­شود، به طور گسترده ای در جاهای مختلف  از جمله لوله های انتقال مایعات، جریان عرضی اطراف سیلندر، ارتعاشات مربوط به امواج فشاری در لوله کشی، پدیده سرج در کمپرسور و … .  پدیده ناشی از تعامل بین مایعات و سازه ممکن است در جریان داخلی و خارجی از طریق یک فرایند پیچیده که توسط عوامل متعددی از قبیل هندسه سازه، شرایط جریان و خواص سیال تحت تاثیر قرار می­گیرد، رخ دهد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل کوپله سیال جامد یک طرفه  یا one-way fluid structure interaction در نرم افزار انسیس فلوئنت با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi