1396/03/25 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت, خدمات CFD

 تعامل سیال و سازه یا کوپله سیال جامد

تعامل سیال و سازه یا کوپله سیال جامد علم بررسی جریان های سیال در تعامل با سازه­ها و پدیده هایی است که در این تعامل رخ می دهد. . تعامل تعامل سیال و سازه (FSI) دارای طیف گسترده ای از کاربردها در بسیاری از سیستم های مهندسی است. به عنوان مثال،  ارتعاشات ناشی از جریان (FIV) است که به عنوان یکی از مسائل FSI در نظر گرفته می­شود، به طور گسترده ای در جاهای مختلف  از جمله لوله های انتقال مایعات، جریان عرضی اطراف سیلندر، ارتعاشات مربوط به امواج فشاری در لوله کشی، پدیده سرج در کمپرسور و … .  پدیده ناشی از تعامل بین مایعات و سازه ممکن است در جریان داخلی و خارجی از طریق یک فرایند پیچیده که توسط عوامل متعددی از قبیل هندسه سازه، شرایط جریان و خواص سیال تحت تاثیر قرار می­گیرد، رخ دهد.

مهندسان CFD ما در شرکت مهر بر این باورند که به منظور اعمال مزایای ممکن است به صنعت و غلبه بر معایب موجود، لازم است عوامل موثر به دقت مورد بررسی قرار گیرد. تحولات اخیر در زمینه FSI پایه های ریاضی و محاسباتی لازم برای درک بهتر و در نتیجه شبیه سازی CFD موثر تر را فراهم ساخته است. در نهایت، شبیه سازی های CFD به سیستم های مکانیکی کارآمد تر منجر شود و به شما کمک می­کند طراحی سیستم های خود را بهبود بخشید.

بررسی مسئله شیر یکطرفه (reed valve) و کوپله سیال جامد

در این بخش مسئله شیر یکطرفه (reed valve) بررسی شده است و فایل ها ی آموزشی برای دانلود قرار داده شده است. در این مسئله تغییر شکل reed valve به دلیل نیروی وارد شده از طرف سیال با استفاده از انسیس فلوئنت و مکانیکال بررسی شده است. اهداف این آموزش موارد زیر است:

این آموزش نشان می دهد که چگونه این تجزیه و تحلیل FSI را با استفاده از قابلیت کوپلینگ سیستم در ورک بنچ انجام دهیم.

تنظیم سازه استاتیک (structural static case) برای مواد hyper-elastic

تنظیم مش دینامیک شامل smoothing و remeshing

تنظیمات حل سیستم کوپل شده

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل کوپله سیال جامد یا fluid structure interaction یا FSI در نرم افزار انسیس فلوئنت با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube