1397/10/18 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (کنترل مش)

در این جزوه، که به صورت بک فایل پاورپوینت می باشد، کنترل مش و رویه مش بندی متدوال آموزش داده می شود. تولید شبکه تقسیم دامنه به تعدادی تقسیمات کوچکتر است که با هم تداخل ندارند.  نتیجه این تقسیم یک شبکه (مش) از سلول ها است. تولید مش یکی از مهم ترین بخش های هر شبیه سازی CFD است. ما باید به اندازه کافی زمان برای مش­بندی هندسه اختصاص دهیم. اگر شما به درک فیزیک از سیستم و جریان سیال برسید، قادر به تولید مش با کیفیت بالا خواهد خواهید بود. فابل آموزشی را از لینک زیر می توانید دانلود کنید.

بررسی کنترل مش

مطالبی که در این جزوه آموزش داده خواهد شد به صورت زیر می باشد. رویه مش بندی، تنظیمات بر پایه فیزیک جریان، موارد جزیی تر می شود از جمله:

Meshing Procedure

Physics Based Settings

Global Mesh Controls

Relevance and Relevance Center

Element Size

Initial Size Seed

Smoothing and Transition

Span Angle Center

Advanced Sizing Function

Local Mesh Controls

Edge, Face, and Body Sizings

Sphere and Body of Influence

Contact Sizing

Mapped Face Meshing

Match Control

Refinement

Pinch Controls

Inflation

Global and Local Mesh Controls

Mapped Face Meshing for a Swept Mesh

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای سفارش مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار  انسیس مشینگ (ANSYS Meshing) برای شبیه سازی در انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. ابزار های مختلفی برای تولید شبکه وجود دارند. با این حال، متخصیصین ما با توجه به شرایط هر مسئله و با توجه به ویژگی های خاص ابزارهای مختلف، برای تولید مش ابزار مناسب را انتخاب و به شما معرفی می کنند.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

[vcex_divider width=”100%” margin_bottom=”20px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/meshing/ansys-meshing/mesh-control-ansys-meshing.ppt” title=”دانلود فایل پاورپوینت” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”blue”]دانلود فایل پاورپوینت[/vcex_button]

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube