1397/10/22 بدون نظر انسیس فلوئنت

کنترل متوقف کردن شبیه سازی در انسیس سی اف ایکس

در اینجا شما خواهید آموخت که چگونه  برای یک شبیه سازی حالت پایدار یک فن محوری با راه اندازی یک کنترل متوقف کردن شبیه سازی (Interrupt Control) در زمان محاسباتی صرفه جویی کنید. برخی از موارد مانند فن محوری نشان داده شده در ویدیو، رفتار همگرایی گذرا دارند. برای چنین مواردی ما می توانیم شبیه سازی قطع کنیم اگر مقدار کمیت مورد نظر ما برای تعداد مشخصی از مراحل زمانی ثابت است. به عنوان مثال بازده فن برای تعداد مراحل زمانی مشخص ثابت است و نیازی به ادامه شبیه سازی نیست. سپس، با استفاده از یکDerived Variable در قسمت monitor properties  نمودار انحراف بازده را رسم می­کنیم. حالا شما می توانید یک Interrupt Control برای جلوگیری ازادامه شبیه سازی مشخص کنید برای زمانی که انحراف استاندارد کمنر مقدار مورد نظر شما می­شود. شما می توانید کنترل متوقف کردن شبیه سازی (Interrupt Control) را از طریق پنل کنترل حلگر تعریف کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربوماشین ها شامل پمپ، کمپرسور، توربین، فن در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi