1397/10/02 بدون نظر انسیس فلوئنت

 روند شبیه سازی کاویتاسیون

این آموزش نشان می دهد که چگونه موارد زیر انجام گردد:

  • تنظیم شرایط مرزی برای جریان های داخلی است.
  • استفاده از مدل mixture با اثرات کاویتاسیون.
  •  محاسبه حل با استفاده از حل گر مبتنی بر فشار کوپل.

کاویتاسیون ومدل سازی

این آموزش به بررسی کاویتاسیون  جریان آب از طریق یک اوریفیس می پردازد.  این پیکربندی معمولا در انژکتورها دیده می­شود. این مسئله باعث چالش های جدید فیزیکی و عددی مدل های کاویتاسیون می شود و دلیل آن این است که تغییرات فشار و نسبت چگالی مایع به بخار زیاد است. با استفاده از قابلیت مدل سازی چند فازی انسیس فلوئنت، شما قادر به پیش بینی کاویتاسیون در اوریفیس و در نزدیکی  جدایی در لبه تیز خواهید بود.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube