1397/10/02 بدون نظر انسیس فلوئنت

 روند شبیه سازی کاویتاسیون

این آموزش نشان می دهد که چگونه موارد زیر انجام گردد:

  • تنظیم شرایط مرزی برای جریان های داخلی است.
  • استفاده از مدل mixture با اثرات کاویتاسیون.
  •  محاسبه حل با استفاده از حل گر مبتنی بر فشار کوپل.

کاویتاسیون ومدل سازی

این آموزش به بررسی کاویتاسیون  جریان آب از طریق یک اوریفیس می پردازد.  این پیکربندی معمولا در انژکتورها دیده می­شود. این مسئله باعث چالش های جدید فیزیکی و عددی مدل های کاویتاسیون می شود و دلیل آن این است که تغییرات فشار و نسبت چگالی مایع به بخار زیاد است. با استفاده از قابلیت مدل سازی چند فازی انسیس فلوئنت، شما قادر به پیش بینی کاویتاسیون در اوریفیس و در نزدیکی  جدایی در لبه تیز خواهید بود.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش  CFX  ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX .  آموزش , Fluent آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پایان نامه Fluent ,آموزش پایان نامه Fluent .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi