1396/04/07 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی کاهش کاتالیزوری انتخابی (Selective Catalytic Reduction)  

در این آموزش نحوه اجرا و حل محاسبات یک سیستم کاهش کاتالیزوری انتخابی SCR با استفاده از انسیس فلوئنت آورده شده است. برای از بین بردن تشعشعات مضر NOx در صنایع خودرو سازی، کاهش کاتالیزوری انتخابی اکسید نیتروژن با عامل های کاهنده حاوی N مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

به طور معمول آمونیاک به دلیل پایین تر بودن دمای خروجی در موتورهای دیزل به عنوان عامل واکنش دهنده با NOx در حضور کاتالیزور استفاده می شود. برای اطمینان برای عملکرد ایمن از محلول اوره-آب در این سیستم ها استفاده می شود. محلول اوره- آب در بالادست جریان گاز خروجی کاتالیزور SCR تزریق می شود. جت مایع فرایندهایی شامل اتمیزه شدن مایع، تبخیر/تجزیه و هیدرولیز را برای تبدیل شدن به مخلوطی از آمونیاک، اسید ایزوسیانیک، آب، اکسیژن و دیگر محصولات پشت سر می گذارد. این مخلوط در حضور کاتالیست SCR با NOx واکنش می دهد تا میزان NOx را در خروجی کاهش یابد.

میزان کارایی SCR بر اساس بازده کاهش de-NOx) NOx)، سرعت اسلیپ (slip rate) آمونیاک و اسید ایزوسیانیک اندازه گیری می شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی واکنش های شیمیایی در حضور کاتالیزور در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi