1397/10/09 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (پمپ سانتریفیوژ)

در این قسمت مطالعه جریان در یک پمپ سانتریفیوژ در فلوئنت انجام شده است. شما شبیه سازی جریان در یک پمپ سانتریفیوژ را فرا خواهید گرفت. پمپ سانتریفیوژ از دسته توربوماشین های دینامیکی است. در صنعت از پمپ های سانتریفیوژ برای انقال انرژی جنبشی چرخشی به سیال استفاده می شود. برای این کار از موتور استفاده می شود. در پمپ سانتریفیوژ، جریان به صورت محوری وارد می شود. سپس به صورت شعاعی به سمت دیفیوزر حرکت می کند.

مراحل شبیه سازی پمپ سانتریفیوژ

روتور پمپ سانتریفیوژ مدل شده شامل پنج پره  است که در دور rpm 2160 کار می کند.  سیال کاری آب در نظر گرفته شده است و فرض می شود جریان پایا و غیر قابل تراکم باشد. به علت متناوب بودن چرخش، فقط یک گذرگاه پره مدلسازی خواهد شد. در این شبیه سازی از مدل چرخشی استفاده شده است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شبیه سازی کلیه پروژه های شبیه سازی توربوماشین ها (پمپ، کمپرسور، فن و انواع آنها) در محیط انسیس ورک بنچ و با استفاده از نرم افزار فلوئنت انجام می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube