1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

آموزش پس پردازش در نرم افزار فلوئنت

در این بخش پس پردازش داده ها پس از انجام حل در انسیس فلوئنت آموزش داده می شود. پس از اینکه شبیه سازی انجام شد، نوبت تجزیه و تحلیل نتایج است. ما می توانیم نتایج را از طریق رسم  بردارها، کانتورها، نمودارهای دو سه بعدی، ردیابی ذرات و غیره بررسی کنیم. به علاوه، می­توان با استفاده از امکانات جدید انیمیشنهای مناسبی از نتایج تولید کرد.

شبیه سازی و پس پردازش برد الکتریکی

برای این منظور از یک مدل سه بعدی از برد الکتریکی که یک تراشه الکترونیکی مولد گرما که روی آن نصب شده است، استفاده می شود. جریان روی تراشه آرام است و شامل انتقال حرارت هدایتی و جابجایی توام است. انتقال حرارت شامل انتقال حرارت هدایتی در تراشه و جابجایی و هدایتی در سیال اطراف است. چنین مثالی در کاربردهای صنعتی بسیار متدوال می باشد که شامل طراحی و خنک کاری اجزای الکترونیکی می شود. در این آموزش فایل های cas & data را باز خوانی می کنید. ابتدا نورپردازی را تنظیم می کنید وسطح هایی برای نمایش سه بعدی اطلاعات به وجود آورید. کانتورهای دما و بردار های سرعت را در سطح ها ی مختلف نمایش دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

پردازش و آنالیز نتایج شما در نرم افزار انسیس فلوئنت پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube