1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

 مقدمه (پس پردازش توربوماشین ها)

در این بخش شبیه سازی و پس پردازش توربوماشین مطالعه شده است. همچنین، نحوه پس پردازش داده ها و توانایی های انسیس فلوئنت برای یک توربو ماشین چند مرحله ای بررسی شده است. یکی از پرکاربرد ترین زمینه ها در مکانیک سیالات طراحی توربوماشین ها است. توربوماشین ها قلب صنعت هستند.

شبیه سازی و پس پردازش توربوماشین ها

در مثال حاضر یک فایل case & data که از قبل اماده شده است را باز خوانی خواهید کرد و عملیت پس پردازش را انجام می دهید. برای انجام این کار  ایتدا توپولوژی توربوماشین را تعریف کنید و پس از آن سطح هایی را برای نمایش اطلاعات سه بعدی بوجود آورید. برای ایجاد یک تصویر 360 درجه باید هندسه سه بعدی را بچرخانید. کمیت های توربوماشن های چند مرحله ای را گزارش دهید، در مرحله بعد کانتور های میانگین، کانتورهای دوبعدی و نمودار های XY میانگین را برای توربوماشین نمایش دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

بهینه سازی توربوماشین ها در صنعت بسیار مهم است. زیرا آنها مقدار از انرژی را مصرف می کنند. بنابراین، عملکرد بهتر توربوماشین ها مصرف انرژی را کاهش می دهد. در نهایت باعث می شود که محیط زیست پاک تری داشته باشیم. پروژهای مربوط به انواع نوربوماشین ها از جمله پمپ ها ، کمپرسورها، فن ها و …در انسیس فلوئنت پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube