1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (پردازش موازی در فلوئنت)

در این آموزش پردازش موازی در فلوئنت بررسی شده است. انسیس یک نرم افزارقدرتمند برای مهندسینی است که مشتاق هستند فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی را در صنعت به نحو احسن پیشبینی کنند. با  انسیس، مهندسان به ابزار لازم برای طراحی بسیار عالی محصولات خاص مجهز شده­اند. مهمتر از همه، انسیس به شما این امکان را می دهد پروژه های CFD خود را به صورت موازی پردازش کنید.

آماده سازی جهت پردازش موازی

در این آموزش، یک مسئله ساده سه بعدی برای نشان دادن توانایی های پردازش موازی نرم افزار انسیس فلوئنت شبیه سازی شده است. برای اجرای حل به صورت موازی، مش باید به پارتیشن های کوچکتر و با تعداد زوج تقسیم شده باشد. هر پردازش نرم افزار انسیس فلوئنت که به آن گره محاسباتی نیز می گویند، یک تک پارتیشن را حل می کند و نتیجه آن به رابط­های پارتیشن های عقبی و جلویی فرستاده می شود. حل گر نرم افزار انسیس فلوئنت اجازه پردازش موازی را روی یک ماشین موازی، یا یک شبکه از ایستگاه های کاری در حال اجرا روی ویندوز، UNIX، یا Linux را می دهد.

در اینجا فرض می شود که هر دو نرم افزار انسیس فلوئنت و نرم افزار شبکه ارتباطی به درستی نصب شده اند. مسئله ی اختلاط در زانویی را مورد بررسی قرار می دهیم. برای این کار با استفاده از ویندوز یا UNIX/Linux ورژن موازی نرم افزار انسیس فلوئنت را اجرا کنید. یک مش را برای پردازش موازی پارتیشن بندی کنید. از شبکه موازی ایستگاه های کاری استفاده کنید. عملکرد حل گر موازی را بررسی کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi