1396/04/10 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی واکنش های چندگانه زغال سنگ در انسیس فلوئنت

هدف از آموزش ارائه شده فراهم آوردن نکاتی پیرامون انجام تنظیمات و حل شبیه سازی واکنش های چندگانه زغال سنگ برای احتراق زغال سنگ یا gasification با استفاده از مدل نرخ محدود/اتلاف گردابه (finite-rate/eddy-dissipation) است.

نحوه انجام موارد زیر در فایل آموزشی ارائه شده است:

-استفاده از مدل فاز گسسته برای انجام تنظیمات و حل شبیه سازی واکنش های چندگانه زغال سنگ در احتراق

-فعال سازی و اجرای مدل نرخ محدود/اتلاف گردابه برای واکنش های صورت گرفته در هنگام احتراق

-حل مسأله با استفاده از تنظیمات مناسب حلگر

-اضافه کردن مدل تابش و مطالعه اثر آن بر دمای واکنش

توصیف مسأله

سیستم احتراق در نظر گرفته شده در این قسمت به صورت یک مجرای دو بعدی است. ورودی مجرای دو بعدی به دو جریان تقسیم شده است. یک جریان پر سرعت از مرکز مجرا با سرعت ۵۰m/s و دهانه ۰٫۱۲۵m و جریان دوم با سرعت ۱۵m/s و دهانه ۰٫۳۷۵m. دمای هر دو جریان ۱۵۰۰K است. همچنین ذرات زغال سنگ از نزدیکی مرکز با نرخ جریان جرم ۰٫۱kg/s وارد کوره می شوند. دمای دیواره مجرا ثابت و برابر ۱۲۰۰K است. جریان نیز به صورت آشفته است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی واکنش های چندگانه زغال سنگ در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi