1396/03/29 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مدل سازی همرفت اجباری در فلوئنت

انتقال حرارت، انرژی در حال انتقال به دلیل اختلاف دماست. انتقال حرارت همرفت از طریق حرکت سیال اتفاق می افتد. نرخ انتقال حرارت شدیدا وابسته به سرعت و خواص سیال می باشد. خواص سیال ممکن است به مقدار قابل ملاحظه ای با دما تغییر کنند. انتقال حرارت همرفت شامل دو دسته همرفت طبیعی و همرفت اجباری می باشد.

برخی از موضوعاتی که در این آموزش به آن ها پرداخته شده است شامل:

ضریب انتقال حرارت

لایه مرزی آرام و لایه مرزی آشفته

مدل سازی توربولانس و توابع گرمایی دیواره

مدل سازی انتقال حرارت برای جریان های غیر تعادلی و پیچیده و …

در این آموزش مسائل زیر نیز بررسی شده اند:

تاثیر حالت گذار، انتقال حرارت لایه مرزی، مسئله توسعه ناگهانی لوله (Abrupt Pipe Expansion) ، انتقال حرارت لایه مرزی برای پره دوبعدی توربین ، مسئله برخورد جت، مسئله جریان همرفت طبیعی و اجباری (mixed convection) اطراف سیلندر عمودی.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای انجام مدل سازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت شامل همرفت طبیعی,همرفت اجباری, هدایت حرارتی, تشعشع و تغییر فاز با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فابل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi